Dom Studenta

Dom Studenta

Do dyspozycji studentów Uczelnia przygotowała pokoje w Domu Studenta na terenie Campusu. Student ubiegający się o zakwaterowanie zobowiązany jest złożyć wniosek o przyznanie miejsca w Domu Studenta.

 

 

 

 

Studenci II, III roku (w roku akademickim 2021/22 ) - do 20 lipca 2021 r. Po tym terminie zapisy wyłącznie na listę rezerwową bez prawa wyboru współmieszkańca.

Studenci  I roku  -  cały okres wakacyjny do 21 września 2021 r.

Każdy student składając wniosek o przyznanie miejsca w Domu Studenta może wybrać sobie współlokatora wpisując jego imię i nazwisko w rubryce „ Imię nazwisko współlokatora, z którym chcę mieszkać ”.

Dom Studenta przeznaczony jest dla studentów stacjonarnych jak i zaocznych a także kadry dydaktycznej.

Studenci  stacjonarni  kwaterowani  są  w  pokojach  dwuosobowych. Pokoje są losowane przez studentów studiów dziennych w dniu zakwaterowania.

Można składać wnioski o zakwaterowanie jednoosobowe w pokoju z odpłatnością 650 zł/miesiąc jednak zgoda jest uzależniona od obłożenia obiektu podczas kwalifikacji do zamieszkania.

Dla  studentów  zaocznych  przewidziane  są  pokoje  jedno oraz  dwuosobowe na podstawie wcześniejszej rezerwacji hotelowej.

Wnioski o miejsce w Domu Studenta mogą składać także studenci innych uczelni z odpłatnością  420 zł/miesiąc i kaucją zwrotną w wysokości 400 zł.

Wszystkie   pokoje  wyposażone  są  w  łazienki  oraz  przyłącze  do  telewizji  kablowej.

W całym obiekcie funkcjonuje bezprzewodowa sieć internetowa Wi-Fi.

Każde piętro posiada ogólnodostępne kuchnie z lodówkami.

Wypełnione wnioski należy złożyć w:

Recepcji Domu Studenta
ul. Kadetów 1
58-503 Jelenia Góra

   

Adres e-mail: domstudenta@kans.pl
Kierownik: 75 64 53 389 jacek.gogolewski@kans.pl
Recepcja: 75 64 53 390 jaroslaw.pociecha@kans.pl

tel/fax: 075 64 53 388    

Pokoje hotelowe w Domu Studenta, dostępne dla każdego!


Zarezerwuj już teraz!

RULES OF THE STUDENTS HOUSE FOR STUDENTS OF THE KARKONOSZE COLLEGE IN JELENIA GÓRA RULES OF THE STUDENT'S HOUSE FOR STUDENTS OF THE KARKONOSZE COLLEGE IN JELENIA GÓRA» [ 222.68 kB ]
REGULAMIN MIESZKAŃCA DOMU STUDENTA   DLA STUDENTÓW   KARKONOSKIEJ PAŃSTWOWEJ SZKOŁY WYŻSZEJ  W JELENIEJ GÓRZE REGULAMIN MIESZKAŃCA DOMU STUDENTA DLA STUDENTÓW KARKONOSKIEJ PAŃSTWOWEJ SZKOŁY WYŻSZEJ W JELENIEJ GÓRZE» [ 651.43 kB ]
instagram
instagram
instagram