tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

Pielęgniarstwo I i II stopnia

REKRUTACJA KLIKNIJ TUTAJ 

Rynek pracy czeka na Ciebie!

Rosnący niedobór kadry pielęgniarskiej stanowi duże wyzwanie dla instytucji, w których personel medyczny jest fundamentem funkcjonowania. Z dyplomem KANS staniesz się częścią wykwalifikowanej kadry, świadczącej usługi medyczne na najwyższym poziomie – w regionie wciąż szuka się specjalistów w tej dziedzinie.

Magister Pielęgniarstwa

Możesz kontynuować naukę w Karkonoskiej i zdobyć tytuł magistra pielęgniarstwa. Ultranowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kompetentna kadra dydaktyczna to podstawa jakości wykształcenia. Karkonoska gwarantuje Ci pakiet wiedzy i doświadczenia.

Gdzie szukać zatrudnienia?

Jako absolwent pielęgniarstwa możesz ubiegać się o pracę w publicznych oraz niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. Nasi absolwenci pracują w szpitalach, przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej, zakładach opiekuńczo-pielęgnacyjnych, jednostkach systemu ratownictwa medycznego czy sanatoriach.

Dlaczego warto wybrać Karkonoską Akademię i właśnie tu rozpocząć przygodę z pielęgniarstwem?

Zachęca do tego mnogość kół naukowych, dzięki którym możesz rozwijać swoją pasję. Anatomia, biochemia, ratownictwo medyczne – to zajęcia, które mogą zainteresować przyszłych adeptów zawodu.

Symulacja warunków szpitalnych – ultranowoczesny sprzęt i praktyka. Karkonoska Akademia dysponuje nowoczesnym zapleczem w postaci Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej. Symulacje warunków szpitalnych pozwolą Ci zdobyć umiejętności praktyczne na fantomach, odzwierciedlających stan pacjentów. Kontrolowane warunki sprawiają, że nauka jest bezpieczna, a zdobywane umiejętności są w 100% praktyczne.

Możesz także wybrać jedne ze studiów podyplomowych:

Postaw na przyszłość – studiuj Pielęgniarstwo w Karkonoskiej! REKRUTACJA

Wybierz stopień

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Wybierz stopień

Wiemy, że wielu z naszych studentów to osoby, które pracują, mają rodzinę, obowiązki lub absorbujące hobby. Dlatego też, program studiów układamy w sposób, który gwarantuje nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym.