tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

Żywienie w sporcie, turystyce i rekreacji

REKRUTACJA

Kwalifikacje, jakie zdobywa student obejmują wysoką świadomość odpowiedzialności za zdrowie pacjenta oraz troskę o jak najwyższy poziom poradnictwa w gabinecie. Wysoka jakość kształcenia przyszłej kadry to gwarancja wysokiej jakości ofert na rynku usług dietetycznych.

Synonimy dobrego dietetyka? Odpowiedzialność, kompetencja, etyka, wszechstronność.

Czy warto studiować dietetykę?

Kraje rozwijające się od lat mierzą się z narastającą epidemią otyłości. Równolegle zyskuje popularność trend na zdrowe i racjonalne żywienie. Oba te obszary wymagają kompetentnych specjalistów-dietetyków. Dietetyka to dziedzina, która obejmuje zagadnienia z obszaru nauk o zdrowiu, nauk medycznych oraz nauk zajmujących się kulturą fizyczną.

Specjalności w KANS – wybór należy do Ciebie:

Gdzie szukać zatrudnienia po dietetyce?

Możliwości jest bardzo dużo, bo rynek jest otwarty na wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Własna praktyka, specjalistyczne poradnie, szpitale, kliniki, przychodnie, firmy produkujące zdrową żywność czy suplementy diety, firmy badające żywność, kluby sportowe, ale również restauracje (kreatorzy menu!), redakcje pism o tematyce zdrowego odżywiania, laboratoria i wiele innych placówek publicznych oraz niepublicznych.

Program studiów na kierunku Dietetyka

Ukończysz studia z pakietem niezbędnej wiedzy w zakresie: profilaktyka i leczenie chorób żywieniowo-zależnych, zapobieganie niedożywieniu związanym z chorobą, prowadzenie oświaty, promującej prawidłowe odżywianie, kontrola jakości produktów, planowanie i przygotowywanie jadłospisów w różnych jednostkach chorobowych a także dla ludzi zdrowych, organizacja żywienia indywidualnego i zbiorowego.

Możesz także wybrać jedne ze studiów podyplomowych:

ZOSTAŃ DIETETYKIEM

Rozwijaj się i studiuj w Karkonoskiej! REKRUTACJA

Wybierz stopień

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Wybierz stopień

Wiemy, że wielu z naszych studentów to osoby, które pracują, mają rodzinę, obowiązki lub absorbujące hobby. Dlatego też, program studiów układamy w sposób, który gwarantuje nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym.