Wersja kontrastowa:
Alt + Z
Treść strony:
Alt + X
Nawigacja strony:
Alt + C
Mapa Witryny:
Alt + V
Forma studiów: mieszana/ hybrydowa
Liczba semestrów: 2
Cel studiów: celem studiów jest wprowadzenie w tematykę wokalistyki (jazz, pop, rock) muzykoterapii, dialogu motywującego oraz próba połączenia tych specjalności. Studia mają na celu zapoznanie uczestników z zasadami, metodami oraz podstawowymi technikami muzykoterapii oraz kształcenie głosu i naukę improwizacji z wykorzystaniem technik stosowanych w różnych gatunkach muzyki rozrywkowej.
Dla kogo? pedagogów/ nauczycieli, psychologów, terapeutów, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, pracowników socjalnych oraz muzyków i wokalistów
W programie studiów znajdą się między innymi: śpiew, emisja głosu, metody i techniki w muzykoterapii, psychologia muzyki, improwizacja w muzykoterapii, dialog motywujący - warsztaty.
Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców – praktyków z wieloletnim doświadczeniem, m.in: dr hab Paweł Cylulko, dr Daniela Colonna-Kasjan, dr Katarzyna Turek, dr Klaudia Kukiełczyńska – Krawczyk, mgr Jacek Szreniawa.
Zasady rekrutacji:
Złożenie w dziekanacie Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych następujących dokumentów:
lub przesłanie wyżej wymienionych dokumentów drogą elektroniczną na adres mailowy dziekanatu dziekanatWNHiS@kans.pl, z zastrzeżeniem okazania oryginału dyplomu ukończenia studiów wyższych w późniejszym terminie oraz rozmowa kwalifikacyjna, krótki test z zakresu kształcenia słuchu i prezentacja fragmentu dowolnego utworu muzycznego głosem. Atutem jest doświadczenie i wiedza z zakresu muzyki ( w tym śpiew).
O przyjęciu na studia podyplomowe decyduje kolejność zgłoszeń.
Cena 5000 zł (możliwość płatności w ratach)
Możliwość dofinansowania studiów podyplomowych za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych w wysokości 80%, a nawet do 100 %. <<<<< Sprawdź ofertę.
Pobierz podanie na studia podyplomowe <<<<< odnośnik do podania