tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

KANS w JG

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci szkół średnich,

Zapraszamy serdecznie do Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych  Jeleniej Górze,- jedynej autonomicznej publicznej wyższej Uczelni, która gwarantuje systematyczny wzrost poziomu jakości świadczonych usług edukacyjnych dla studentów i otoczenia zewnętrznego, kształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów poszukiwanych na rynku pracy. Posiada nowoczesne zaplecze dydaktyczno-laboratoryjne ulokowane w urokliwym kampusie uczelnianym, w którym znajdują się min.: jedna z najnowocześniejszych bibliotek na Dolnym Śląsku, kryta pływalnia, hala sportowa z bogatym zapleczem rekreacyjnym, profesjonalne studio radiowe, specjalistyczne laboratorium chemiczne, kryminalistyczne oraz Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej. Wyposażenie dydaktyczno-laboratoryjne KANS pozwala na prowadzenie wieloprofilowych prac badawczych.

Kształcenie w Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych opiera się na przygotowaniu absolwentów do pracy zawodowej kierując się poszanowaniem praw człowieka i jego wartości oraz zasadami kultury relacji międzyludzkich.

Prowadzimy bezpłatne kształcenie na studiach magisterskich: fizjoterapia i pielęgniarstwo, studia inżynierskie na kierunku edukacja techniczno-informatyczna oraz licencjackie na kierunkach: dietetyka, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, filologia angielska i germańska, pedagogika, pielęgniarstwo, wychowanie fizyczne.

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych poczuwa się do obowiązku pełnego rozwoju studentów w aspekcie intelektualnym, społecznym i kulturalnym. Mnogość Studenckich Kół Naukowych, kursów, studiów podyplomowych umożliwia integrację środowiska studenckiego i rozwój pasji. Współpraca zagraniczna w oparciu o program ERASMUS plus daje możliwość wymiany studentów z poznawaniem wielu krajów i ich kultur, a także doskonalenia umiejętności językowych. Przyjazna atmosfera oraz wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna są naszymi atutami. Innowacyjność metod nauczania w procesie kształcenia opiera się w dużej mierze o indywidualizm w podejściu do studentów. Dom Studenta, który stanowi naszą własność, zaprasza w swoje gościnne progi wszystkie osoby przyjezdne, a Jelenia Góra kusi walorami rekreacyjnymi i stanowi świetną bazę wypadową w otaczające ją Karkonosze zarówno po polskiej, jak i po czeskiej stronie.

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych jest drogą do sukcesu, do którego zapraszamy Państwa serdecznie.

 

Wybierz kierunek

Wybierz stopień

Wiemy, że wielu z naszych studentów to osoby, które pracują, mają rodzinę, obowiązki lub absorbujące hobby. Dlatego też, program studiów układamy w sposób, który gwarantuje nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym.