tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

10 Cze 2024

"Od Idei do Działania. Skuteczne formy zaangażowania społecznego"

Szanowni Państwo!

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych oraz Fundacja Karkonosze Dla Każdego mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pn. "Od Idei do Działania. Skuteczne formy zaangażowania społecznego", która odbędzie się 18 czerwca 2024 roku w godzinach 10:00-14:00 w Auli Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze przy ul. Lwóweckiej 18.

Konferencja poświęcona jest tematyce szeroko pojętego pomagania, wielowymiarowości wolontariatu oraz roli zaangażowania społecznego młodzieży. Wierzymy, że młodzi ludzie odgrywają kluczową rolę w budowaniu lepszego społeczeństwa, dlatego chcemy stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń, inspiracji i najlepszych praktyk w zakresie aktywności społecznej. Z przyjemnością powitamy osoby zaangażowane w szkolne i pozaszkolne działania wolontariatu.

W programie konferencji przewidzieliśmy wystąpienia znamienitych gości, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do nawiązania wartościowych kontaktów, dyskusji i wymiany myśli na temat skutecznych form zaangażowania społecznego. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się wypracować nowe, inspirujące pomysły na dalsze działania. W trakcie imprezy przewidziano przerwę kawową.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Prosimy o potwierdzenie obecności wraz z liczbą chętnych osób do dnia 14 czerwca 2024 roku na adres e-mail: aip@kans.pl, cezary.korba@kans.pl lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerem: 663 577 482.

Z wyrazami szacunku, Organizatorzy konferencji.

Powrót wstecz