tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

17 Lis 2023

Uniwersytet Dziecięcy - Inauguracja Roku Akademickiego!

Rozpoczęliśmy Nowy Rok Akademicki na Uniwersytecie Dziecięcym "Twórczy Odkrywcy"!

Wczoraj 16.11.2023 roku uczestniczyliśmy w niezapomnianej Inauguracji Roku Akademickiego Uniwersytetu Dziecięcego KANS, pełnej pasji i kolorów, włączając w to patriotyczny akcent upamiętniający 105. rocznicę odzyskania niepodległości.

Koncert artystyczny, podzielony na dwie części, zachwycił publiczność talentem uczniów szkół podstawowych z Jeleniej Góry i Jeżowa Sudeckiego.

Absolwenci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jeżowie Sudeckim i Szkoły Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze otrzymali zaszczytne dyplomy wraz z indeksami ukończenia nauki, a najmłodsi nowi studenci jeleniogórskich szkół (Szkoła Podstawowa nr 8, Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 7, Zespół Szkolno-Przedszkolny Jeżów Sudecki) symboliczne indeksy.

Rektor dr Elżbieta Zieja, prof. KANS, zainaugurowała nowy Rok Akademicki, kładąc nacisk na odkrywanie, tworzenie i radość płynącą z nauki.

Dziś nie tylko rozpoczęliśmy nowy etap edukacyjny, ale także wzięliśmy udział w artystycznym wydarzeniu, które na długo pozostanie w sercach uczestników.

Gratulacje dla absolwentów i życzymy najmłodszym studentom pełnych fascynujących odkryć!

ZDJĘCIA

Powrót wstecz